+90 (532) 364 47 67
bilgi@proaktifajans.com

TOPLU SMS


24 Saat Kesintisiz Toplu SMS Gönderimi
 
Uzman kadromuz sizin için çalışıyor. Tamamen internet altyapısı üzerine kurulu sistemimiz sayesinde herhangi bir program kurma ihtiyacı duymadan, istediğiniz her zaman ve her yerden sisteme erişim sağlayabilir ve anında toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz.
 
256-bit SSL ile %100 Bilgi Güvenliği
 
İleti Merkezi'nin tüm sayfaları, günümüzün en gelişmiş şifrelemesi olan 256-bit SSL ile güvence altına alınmıştır. Kredi kartı bilgileriniz, internet üzerinden ilgili banka sunucularına gönderilirken, en üst seviye şifreleme teknolojisi ile şifrelenir.
 
Kullanıcı Dostu Toplu SMS Gönderim Paneli
 
Siz değerli müşterilerimizin işlemlerini daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda sistemde sürekli olarak geliştirmeler yapmaya devam edeceğiz.
 
Hitaplı Toplu SMS Gönderimi
 
Rehberinize kayıtlı olan tüm kişilere Adı ve Soyadı ile hitap eden ortak bir metin yollayabilirsiniz. Kullanım örneği: Sayın {{AD}} {{SOYAD}} bu akşam saat 21:30 da yapılacak olan ...
 
Zamanlanmış SMS Gönderimleri
 
Hazırladığımız ileri tarihli mesaj sistemi sayesinde, mesajlarınızı ayarlayarak istediğiniz gün alıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sistemi bir ajanda gibi kullanabilirsiniz.
 
Gerçek Zamanlı Raporlama
 
Gerçek zamanlı SMS iletim raporlarını detaylı bir şekilde görebilir ve rapor olarak indirebilirsiniz.
 
Güçlü SMS API Desteği
 
Herhangi bir uygulamaya tamamen entegre olabilen güçlü, etkin ve kesintisiz Toplu SMS API miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan veya şirketimizde kullandığınız yazılım üzerinde SMS gönderebilirsiniz.
 
Telefon Rehberi
 
Rehberinizi sistem üzerinden oluşturup, internete her bağlandığınızda erişebilir ve istediğiniz gibi gruplar oluşturarak kolayca yönetebilirsiniz.
 
Kolay Rehber Aktarımı
 
Excel'den veya akıllı telefonlardan alınan CSV ve VCF formatlarını yeni rehberimizle aktarmak artık çok daha kolay! Oluşturduğunuz gruplara hızlıca ve güvenle aktarım yapabilirsiniz.
 
Otomatik Özel Gün Mesajları
 
Rehberinizdeki kişilere özel günlerinde otomatik olarak SMS gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Excel Dosyasından Toplu SMS Gönderimi
 
Excel dosyalarından istediğiniz sütünları, istediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı kolayca oluşturabilir ve toplu olarak kişiye özel mesajlar gönderebilirsiniz. Başlıklı SMS göndermek Excel ile çok basittir.

ida sms toplu sms başlıklı sms
başlıklı toplu smsbaşlıklı smstoplu sms

PAYLAŞ

İLETİŞİM

  • +90 (532) 364 47 67
  • +90 (212) 674 0527
  • bilgi@proaktifajans.com
  • Mustafa Kemal Paşa Mh. Demet Sk No:125
  • Avcılar - İSTANBUL

ETİKET